Grupy parafialne

czytaj więcej

Ogłoszenia

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 02.09.-09.09.2018 r.

 

XXII Niedziela zwykła, 02 września

7.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda i rodziców

9.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory- ŻNIWNA

11.00 Za ++ Helenę Chowaniec- w rocznicę śmierci, męża Franciszka, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Alfreda Szebesczyk- na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, siostrę Eugenię, szwagra Jerzego

Kaplica godz.10.00: Za ++ Genowefę i Alojzego Sładek

Poniedziałek, 03 września – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK

7.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w  intencji Izabeli z okazji urodzin

8.00 Msza św. w intencji dzieci i młodzieży z SP3 i SP23, ich rodziców oraz nauczycieli, katechetów, pracowników  

        oświaty- o Boże błogosławieństwo na rozpoczynający się nowy rok szkolny i katechetyczny

18.00 Do Op. Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy w intencji Sylwii, Stefana, Roberta i Dawida-

          z okazji urodzin

Wtorek, 04 września

7.00 Za + Anielę Szebesczyk- od Żywego Różańca

9.00 Pogrzeb śp. Agnieszki Chojnackiej

18.00 Za ++ Jadwigę Fojcik, Gerarda i Martę Fojcik, synów Gabriela i Stanisława oraz pokrewieństwo

Środa, 05 września

7.00 Za + Józefa Woźnica- od sąsiadów

13.00 Ślub Rzymski: Martyna Bulenda – Wojciech Obstój

18.00 Za ++ Jana Dziwoki, rodziców Albinę i Franciszka, brata Józefa Dziwoki, teściów Ryszarda i Genowefę Bluszcz

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

I Czwartek, 06 września

6.30 Adoracja

7.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne

        w naszej parafii

10.00 Pogrzeb śp. Beaty Held

17.30 Różaniec (Odnowa w Duchu Świętym)

18.00 Za ++ Bernadetę Neuman w rocznicę śmierci, męża Henryka, rodziców i teściów

18.30 Wieczór uwielbienia z błogosławieństwem lourdzkim- prowadzi Odnowa i Zespół 'Vespere Cultus'

I Piątek, 07 września

7.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

12.00 Ślub Rzymski: Karolina Anderska – Andrzej Janik

17.00 W intencji dzieci Wczesnej i I Komunii św.

19.00 W intencji młodzieży

I Sobota 08 września – Święto Narodzenia NMP

6.40 Godzinki do NMP

7.00 W intencji czcicieli Różańca św. i nabożeństwo

9.00 Pogrzeb śp. Ireneusza Kępa

10.45 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Eugeniusza i Anny Szlezinger

         -z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

12.00 Ślub Rzymski: Golenia Mateusz – Markiewka Marzena

13.30 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli i Rudolfa Nowrot-

          z okazji 60 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów 

          urodzinowo – imieninowych:

- Barbary Kubik- z okazji 70  rocznicy urodzin  i w intencji całej rodziny

- Tadeusza Iwańskiego- z okazji 70 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Urszuli Bentkowskiej- z okazji 60 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Gabrieli- z okazji 55 rocznicy urodzin i Piotra z okazji 25 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

- Henryki Mańka- z okazji 50 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny Mańka

- Ewy- z okazji 40 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Laury Biernat- z okazji 18 –tej rocznicy urodzin

- Anny- z okazji 94 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Magdaleny Hajduczek- z okazji 70 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

XXIII Niedziela zwykła, 09 września

7.00 Za ++ Joachima Janik- na pamiątkę urodzin, rodziców Wilhelma i Gertrudę, Józefa i Marię Ceglarski,

        Marię i Józefa Waniek

9.00 Za ++ rodziców Józefa i Otylię Mikuła, Emila i Elżbietę Dębowy

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Michaela-

          z okazji 25 rocznicy urodzin oraz chrzest dziecka

12.30 Ślub Rzymski: Katarzyna Kantor – Marcin Rassek

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Alojzego i Lidię Brzeziok, Franciszka i Marię Troszka


Porządek nabożeństw 26.08.-02.09.2018 r.

 

XXI Niedziela zwykła, 26 sierpnia – Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00 Za + Gerarda Chromik

9.00 Za + Jadwigę Górka- na pamiątkę urodzin

11.00 Do Op. Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Anny- z okazji urodzin

Poniedziałek, 27 sierpnia – Wspomnienie św. Moniki

18.00 Za ++ Antoniego Skaba, żonę Elfrydę, syna Henryka, Antoniego Labusek

Wtorek, 28 sierpnia – Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

7.00 Za ++ rodziców Annę i Wilhelma Szebesczyk oraz Janinę i Władysława Kucharczak

9.00 Pogrzeb śp. Michała Kubica

Środa, 29 sierpnia – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

11.00 Pogrzeb śp. Urszuli Wieczorek

18.00 Za ++ Jerzego Kowalik- w VI rocznicę śmierci, rodziców i teściów

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 30 sierpnia

11.00 Ślub Rzymski: Wala Wioletta – Bujok Mariusz

17.00 Adoracja i Różaniec (Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja)

18.00 Za + Elżbietę Lipińską

18.00 Msza św. dziękczynna w intencji ks. Piotra Szwieca za 5 lat pracy duszpasterskiej w

          naszej parafii i o Boże błogosławieństwo dla nowego ks. wikarego Piotra Kamińskiego

Piątek, 31 sierpnia

7.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

        Józefa Ochojskiego- z okazji urodzin

9.00 Pogrzeb śp. Zbigniew Liszka

Sobota, 01 września

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Augustynę Prus- w rocznicę śmierci, męża Pawła, syna Kazimierza,

        synową Kornelię, wnuka Bogdana

15.00 Msza św. dziękczynna w intencji Teresy i Antoniego Królik- z okazji 30-tej

          rocznicy ślubu i 53-cich urodzin Antoniego

18.00 W intencji ks. Dawida Sładka- o Boże błogosławieństwo w pracy misyjnej

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji małżonków jubilatów :

- Bernadety i Bronisława- z okazji 35 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

- Olgi i Piotra- z okazji 35 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

- Justyny i Zbigniewa- z okazji 20 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

XXII Niedziela zwykła, 02 września

7.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda

        i rodziców

9.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory- ŻNIWNA

11.00 Za ++ Helenę Chowaniec- w rocznicę śmierci, męża Franciszka, córkę Małgorzatę,

          zięcia Wiktora, synową Różę

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Alfreda Szebesczyk- na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, siostrę Eugenię,

          szwagra Jerzego

Kaplica godz.10.00: Za ++ Genowefę i Alojzego Sładek


Porządek nabożeństw 19.08.-26.08.2018 r.

 XX Niedziela zwykła, 19 sierpnia

7.00 Za + Joachima Brzezinka- w rocznicę śmierci

9.00 Za + Jana Biskup- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Annę i Franciszka Przeliorz

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.:

          Filip Zając, Jakub Strzelecki oraz rocznych dzieci : Mitko Aleksander, Mrozek Igor,

          ich rodziców i chrzestnych

 

Poniedziałek, 20 sierpnia – Wspomnienie św. Bernarda, opata i dK

18.00 Za ++ Genowefę Porembską- w IX rocznicę śmierci, teściów Gertrudę i Franciszka  

          Porembski

 

Wtorek, 21 sierpnia – Wspomnienie św. Piusa X, pap.

7.00 Za + Jadwigę Fojcik- od Żywego Różańca

 

Środa, 22 sierpnia – Wspomnienie  NMP Panny Królowej

17.30 Nabożeństwo do św. Rity

18.00 Za + Piotra Gatnar- w kolejną rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 23 sierpnia

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi)

18.00 Za + Romana Dzierżawa- w rocznicę śmierci

 

Piątek, 24 sierpnia – Święto św. Bartłomieja Apostoła

7.00 Za  + Annę Chrapek- w rocznicę śmierci

 

Sobota, 25 sierpnia

6.40 Godzinki do NMP

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++ Parafian: 30 dniowa : Jan Oleś, Józef Woźnica, Emil Wawrzyńczyk,

                                                        Henryka Plech, Jerzy Gaszka, Stefan Turzyna,

                                                        Franciszek Dusza 

                           rocznica śmierci : Edward Malina, Bogusław Szefer (urodzony jako

                                                         Niewęgłowski)

 

XXI Niedziela zwykła, 26 sierpnia – Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00 Za + Gerarda Chromik

9.00 Za + Jadwigę Górka- na pamiątkę urodzin

11.00 Do Op. Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Anny- z okazji urodzin


Porządek nabożeństw 12.08.-19.08.2018 r.

Niedziela, 12 sierpnia – ODPUST PARAFIALNY

7.00 Za ++ Elinorę Mikula- w IX rocznicę śmierci, męża Wilhelma, rodziców i teściów,

        Barbarę Zimoń- w III rocznicę śmierci, brata Jana

9.00 Za ++ Czesława Przeczek- w III rocznicę śmierci, rodziców i teściów

11.00 SUMA ODPUSTOWA -  W INTENCJI PARAFIAN

15.00 Nieszpory

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji-Wojciecha z okazji 40 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Poniedziałek, 13 sierpnia

10.00 W intencji chorych parafian i seniorów- z okazji odpustu

18.30 Nabożeństwo za zmarłych z procesją na cmentarz

19.30 Wieczór Fatimski:

  1. Msza św.: Za zmarłych parafian
  2. Różaniec, Procesja i Apel Jasnogórski

Wtorek, 14 sierpnia – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz.

7.00 Za ++ Annę i Piotra Michalski

Środa, 15 sierpnia –UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

7.00 Za + Jadwigę Kuś- w III rocznicę śmierci

9.00 Za ++ Alojzego Ranocha, dwie żony, syna Rajmunda, Józefa Musialik, dwie żony,

        Mariannę Woźniak

11.00 Za ++ Cecylię Kopka, Annę i Józefa Cichecki

Po mszy przyjęcie szkaplerza dla wszystkich chętnych

 Czwartek, 16 sierpnia

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec)

18.00 Za ++ parafian-zbiorowa

 Piątek, 17 sierpnia – Uroczystość Św. Jacka, kapłana,  głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej

7.00 Za ++ Marię Szczyrba- na pamiątkę urodzin od syna Bernarda

14.00 Ślub Rzymski: Kopka Ewa – Piotr Jarosz

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

19.00 Adoracja Uwielbienia

 Sobota, 18 sierpnia

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za + rodziców Elżbietę i Leona Mazurek ich rodziców i rodzeństwo

18.00 Za ++ Czesława Newe- na pamiątkę urodzin, rodziców  i teściów

 XX Niedziela zwykła, 19 sierpnia

7.00 Za + Joachima Brzezinka- w rocznicę śmierci

9.00 Za + Jana Biskup- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Annę i Franciszka Przeliorz

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.:

          Filip Zając, Jakub Strzelecki oraz rocznych dzieci : Mitko Aleksander, Mrozek Igor, ich  

          rodziców i chrzestnych

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ parafian- zbiorowa:

Marię Zdrzałek w IX rocznicę śmierci, ojca Jana w III rocznicę śmierci, Henryka Sobik na pamiątkę urodzin, Gertrudę Ryszka, rodziców, rodzeństwo;

Helenę i Wincentego Stokłosa, syna Bronisława;

Romana Majer, jego rodziców Emilię i Augustyna, Luizę i Wilhelma Kłosek, Otylię i Stanisława Szymura;

Alojzego Pierchała, jego rodziców Alojzego i Zofię, Pawła i Genowefę Grabiec;

Floriana i Gertrudę Depta, Franciszka Pierchała, dwie żony, Gertrudę Growiec;

Eugeniusza Syrek, Franciszka Bierza;

Antoniego Woźnica w rocznicę śmierci, żonę Katarzynę, córki Helenę, Anielę i Mariannę, syna Czesława, synową Martę, czterech zięciów i czterech wnuków;

Norberta Cojg w V rocznicę śmierci, rodziców Anastazję i Franciszka, teściów Reginę i Jana Walczysko;

Pawła Przeczek, żonę Agnieszkę, rodziców i dziadków;

Henryka Musiolik w III rocznicę śmierci, Jerzego Marcol, Romana Pawliczek, Annę i Wilhelma Marcol, pokrewieństwo Marcol i Pawliczek, zmarłych sąsiadów;

Dorotę Marszolik na pamiątkę urodzin, Stefanię i Leona Zieleźny, syna Eugeniusza;

Gintera Piecha, jego rodziców Franciszka, Gertrudę Piecha, teściów Pawła i Marię Musioł, syna Jerzego;

Zofię i Maksymiliana Szymik;

Bernarda Bierza, rodziców i teściów;

Romana Mańka w V rocznicę śmierci;

Stefana i Jadwigę Soppa, rodziców i rodzeństwo, Gerarda Szulik, rodziców, teściów, Pawła i Martę Cyran, syna Alfreda, rodziców i dziadków;

Marię i Franciszka Bienia, syna Stanisława, rodziców i teściów;

Annę Prochasek, męża Ryszarda, czterech synów, Jana i Helenę Mosler, dziadków z obu stron, sąsiadów;

Wojciecha Makarskiego w V rocznicę śmierci, rodziców, teścia Waltera Jacek;

Zofię Szymik w rocznicę śmierci, męża Maksymiliana, rodzeństwo z obu stron;

Antoniego Czogała, ojca Henryka, brata Konrada, Franciszka Krawieczek, Adolfa Wieczorek, dwie żony i rodzeństwo, Stanisława i Annę Monita, Edwarda i Helenę Kloc, syna Ryszarda, dziadków z obu stron, Wiktora i Ewę Hlubek, dwóch braci, Emanuela Paulus i żonę;

rodziców Anielę i Henryka Święty, męża Zbigniewa Przesmyckiego, Annę i Jana Oleś, Wiktorię i Wilhelma Święty, pokrewieństwo z rodzin Przesmycki, Oleś, Monita, Święty, Zdrzałek;

Emila i Gertrudę Sosna, Jadwigę i Adolfa Roskosz, Alojzego i Annę Sosna;

Waleriana Norek, wnuka Jacka Janik;

Zofię i Ryszarda Ryszka, syna Stanisława;

Jana Szłapka, jego rodziców, rodzeństwo, teściów Annę i Dominika Musiolik, syna Stefana;

Alojzego i Gertrudę Leśnik, dwóch synów, córkę, Edwarda i Martę Kawka, Agnieszkę Zdrzałek, jej rodziców;

Gertrudę i Józefa Rączka, córkę Irenę, trzech zięciów;

Annę i Emanuela Siódmok, syna Stanisława;

Alfreda Cyran w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, szwagierkę Irenę, szwagrów Gerarda, Alojzego i Stanisława;

Kazimierza Jędrysiak, córkę Karinę, Maksymiliana i Różę Pytlik, dziadków z obu stron;

Zygmunta Wieczorek, żonę Anielę, syna Mariana, Marię i Franciszka Drabiniok;

Romana Gaszka, rodziców, teściów, rodzeństwo, Adelajdę Narcyz Szymała, pokrewieństwo z obu stron, zmarłych sąsiadów;

Przemysława Zawionka, dziadka Józefa Bichler, Annę i Alfeda Keil;

Jana Balakowicz, żonę Helenę;

Marię i Rufina Koszera, rodziców i rodzeństwo;

Elfrydę Misterek w III rocznicę śmierci, Karola Misterek w XIV rocznicę śmierci, Helenę i Franciszka Chowaniec, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę, ich rodziców i rodzeństwo;

Ernesta Mosler w X rocznicę śmierci, teściów Annę i Rudolfa Boczek, syna Jana Boczek, wnuczkę Adelajdę Boczek;

 


Porządek nabożeństw 05.08.-12.08.2018 r.

 XVIII Niedziela zwykła, 05 sierpnia

7.00 Za + Zygmunta Sobik- w I rocznicę śmierci

9.00 Za + Danutę Dębowy- na pamiątkę urodzin

11.00 Za ++ Marię i Józefa Załęga, zięcia Tadeusza Doleżych

 

Poniedziałek, 06 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego

13.30 Ślub rzymski: Bluszcz Marta – Bluszcz Dominik

18.00 Za ++ Edmunda i Magdalenę Kocur

 

Wtorek, 07 sierpnia

7.00 Za ++ Hildegardę i Wacława Kita, Agnieszkę i Dominika Hajski

 

Środa, 08 sierpnia – Wspomnienie św. Dominika, prezb.

18.00 Za + Różę Paszenda

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 09 sierpnia – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża ( Edyty Stein ),

dz.i męcz., patronki Europy

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec)

18.00 Za + Cecylię Zawisz- na pamiątkę urodzin

 

Piątek, 10 sierpnia – Święto św. Wawrzyńca, diak. i męcz.

7.00 Za ++ Pawła Wawrzyńczyk- w VIII rocznicę śmierci, rodziców i teściów,

        wnuka Przemysława Magnowskiego

13.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji- Michała Pierchały z okazji 60 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

 

Sobota, 11 sierpnia – Wspomnienie św. Klary, dz.

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Jana Jusińskiego- w I rocznicę śmierci, żonę Elżbietę- w VIII rocznicę śmierci

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Edwarda- wnuczki Anny i wnuka Dominika

- Teresy- z okazji 50 rocznicy urodzin i  intencji całej rodziny

- Gertrudy- z okazji 85 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Ewy Kaszta- z okazji urodzin i w intencji całej rodziny

- Mariana Bełdowskiego- z okazji 70-tych urodzin

 

Niedziela, 12 sierpnia – ODPUST PARAFIALNY

7.00 Za ++ Elinorę Mikula- w IX rocznicę śmierci, męża Wilhelma, rodziców i teściów,

        Barbarę Zimoń- w III rocznicę śmierci, brata Jana

9.00 Za ++ Czesława Przeczek- w III rocznicę śmierci, rodziców i teściów

11.00 SUMA ODPUSTOWA -  W INTENCJI PARAFIAN

15.00 Nieszpory

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji-Wojciecha z okazji 40 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny


Porządek nabożeństw 29.07.-05.08.2018 r.

XVII Niedziela zwykła, 29 lipca

7.00 Za + Anielę Szebesczyk od rodziny Malgrab

9.00 Za ++ rodziców Krystynę Kłos i Marka Zielonka

11.00 Za ++ Marię Śmieja w kolejną rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka:  Nadii Plaskota

Poniedziałek, 30 lipca

18.00 Za ++ Renatę Klimek w I rocznicę śmierci, męża Jerzego w III rocznicę śmierci

Wtorek, 31 lipca – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezb.

7.00 Za + Józefa Woźnica od rodziny Andrusik

Środa, 01 sierpnia – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dK

18.00 Za + Teresę Majnusz  w IV rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

I Czwartek, 02 sierpnia

17.00 Adoracja i Różaniec (Odnowa w Duchu Świętym)

18.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

I Piątek, 03 sierpnia

7.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

18.00 Za + Tadeusza Pozimskiego w rocznicę śmierci

I Sobota, 04 sierpnia – Wspomnienie św. Jana Vianney,a, prezb.

6.40 Godzinki do NMP

7.00 W intencji czcicieli Różańca św. i nabożeństwo

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane laski z prośbą o dalsze w intencji małżonków-jubilatów :

XVIII Niedziela zwykła, 05 sierpnia

7.00 Za + Zygmunta Sobik w I rocznicę śmierci

9.00 Za + Danutę Dębowy na pamiątkę urodzin

11.00 Za ++ Marię i Józefa Załęga, zięcia Tadeusza Doleżych


Porządek nabożeństw 22.07.-29.07.2018 r.

XVI Niedziela zwykła, 22 lipca

7.00 Za + Edwarda Piła  - od pracowników oddziału przeróbki węgla KWK Rydułtowy-Anna

9.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze w intencji Danuty Datko z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii Pozimskiej z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Po Mszy nabożeństwo do św. Rity

Poniedziałek, 23 lipca – Święto św. Brygidy, zak;  patronki Europy

18.00 Za ++ Emę Sierny, męża Stanisława, syna Wojciecha, synową Marię

Wtorek, 24 lipca – Wspomnienie św. Kingi, dz.

7.00 Za ++ rodziców Annę i Franciszka Grzenia, córkę Klarę, Zofię i Augustyna Pytlik, synową Magdalenę, Rudolfa Kierszniak

Środa, 25 lipca – Święto św. Jakuba, apostoła

18.00 Za ++ Stefanię Cieślik, syna Bogusława

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 26 lipca - Wspomnienie świętych Joachima i Anny , rodziców NMP

17.00 Adoracja i Różaniec (Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja)

18.00 Za ++ Adelajdę Prefeta w rocznicę śmierci, rodziców Józefa i Marię Prefeta

Piątek, 27 lipca

7.00 Za + Jadwigę Fojcik od sąsiadów

Sobota, 28 lipca

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za + Zygfryda Franeckiego w V rocznicę śmierci

12.00 Ślub rzymski Agata Niksza – Marek Rędziński

13.00 Błogosławieństwo rocznego dziecka Antoniny Sielskiej

14.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marzeny i Bogdana Machnik z okazji 50 rocznicy urodzin i 20 –tej rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Parafian 30- dniowa : Piła Edward, Fojcik Jadwiga, Makselon  Franciszek, Szebesczyk Aniela  I rocznica śmierci : Władysław Pelon, Irena Sosna, Hildegarda Wybraniec

19.00 Chrzest Gruszczyk Marcel i Maja

XVII Niedziela zwykła, 29 lipca

7.00 Za + Anielę Szebesczyk od rodziny Malgrab

9.00 Za ++ rodziców Krystynę Kłos i Marka Zielonka

11.00 Za ++ Marię Śmieja w kolejną rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka:  Nadii Plaskota


Porządek nabożeństw 15.07.-22.07.2018 r.

XV Niedziela zwykła, 15 lipca

7.00 Do Op. Bożej MB Nieustającej Pomocy i św. Jacka jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marioli i Jerzego Jurczyk z okazji 20 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

9.00 Za + Alicję Mandera w rocznicę śmierci

11.00 Za + Bernarda Held na pamiątkę urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.: Antonina Ździebko, Arkadiusz  Bugdoł, Bartosz Łukoszek, Zuzanna Jona, Malwina Żydek oraz rocznych dzieci : Weronika Grosman, Franciszek Starzec, ich rodziców i chrzestnych.

Poniedziałek, 16 lipca – Wspomnienie NMP z Góry Karmel

18.00 Za + Michała Muszczyk w III rocznicę śmierci

Wtorek, 17 lipca

7.00 Za + Eryka Kubik na pamiątkę urodzin

Środa, 18 lipca

18.00 Za + Teresę Podleśny w VI rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 19 lipca

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi)

15.00 Ślub rzymski Cyran Szymon – Ogerman Dominika

18.00 Za ++ Parafian- zbiorowa

Piątek, 20 lipca

7.00 Za ++ Krystynę i Pawła Olbrych, Hildegardę i Jana Bugla

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

Sobota, 21 lipca

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Irenę Iskała na pamiątkę urodzin, męża Huberta, wnuka Artura Górnik, rodziców Grzybek, Iskała

18.00 Za ++ Eugenię Cichecką, Jana i Marię Ryszka, córkę Emę, Alojzego i Monikę Cichecki, Franciszka i Stefanię Szerewicz, córkę  Elżbietę

XVI Niedziela zwykła, 22 lipca

7.00 Za + Edwarda Piła  - od pracowników oddziału przeróbki węgla KWK Rydułtowy-Anna

9.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze w intencji Danuty Datko z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii Pozimskiej z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Po Mszy nabożeństwo do św. Rity

 


Porządek nabożeństw 08.07.-15.07.2018 r.

XIV Niedziela zwykła, 08 lipca

7.00 Za + Patryka Grabarczyk

9.00 Za ++ Augustyna Szypuła, rodziców i teściów

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Andrzeja Adamczyka- z okazji 75 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Poniedziałek, 09 lipca

18.00 Za ++ Bronisławę i Franciszka Kubik, Zofię i Wiktora Łach

Wtorek, 10 lipca

7.00 Za ++ Annę Chrapek, Roberta Dudzik na pamiątkę urodzin

Środa, 11 lipca – Święto św. Benedykta, opata, patrona Europy

13.00 Ślub rzymski: Karolina Zbucka – Marcin Śleziona

18.00 Za ++ Annę Świerkosz w rocznicę śmierci, męża Józefa, Martę i Franciszka Musiolik, syna Zygmunta

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 12 lipca – Wspomnienie św. Brunona Bonifacego z Kwerfurtu, bpa i męcz.

12.00 Ślub rzymski: Tomczak Tatiana – Poloczek Krzysztof

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec)

18.00 Za ++ Pawła i Marię Mrozek, ich rodziców, córkę Anielę, zięcia Alojzego, synów Zygmunta i Alberta, synową Stefanię, Edwarda Piła

Piątek, 13 lipca Wspomnienie św. pustelników Andrzeja Świerada i Benedykta

12.00 Ślub rzymski: Zdziebczok Agnieszka – Seidel Mateusz

19.30 Wieczór Fatimski:

  1. Msza św. w intencji Emerytów i Rencistów
  2. Różaniec
  3. Procesja

Nocna Adoracja (21.00-7.00)

Sobota, 14 lipca

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za + Patryka Grabarczyk

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Katarzyny Jankowskiej z okazji 51 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Bartosza z okazji 18-tej rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

Po mszy chrzest : Liliana Zaczek, Jan Drazik

XV Niedziela zwykła, 15 lipca

7.00 Do Op. Bożej MB Nieustającej Pomocy i św. Jacka jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marioli i Jerzego Jurczyk z okazji 20 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

9.00 Za + Alicję Mandera w rocznicę śmierci

11.00 Za + Bernarda Held na pamiątkę urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.: Antonina Ździebko, Arkadiusz  Bugdoł, Bartosz Łukoszek, Zuzanna Jona oraz rocznych dzieci : Weronika Grosman, Franciszek Starzec ich rodziców i chrzestnych.

 


Porządek nabożeństw 01.07.-08.07.2018 r.

 

 XIII Niedziela zwykła, 1 lipca

7.00 Za + Elżbietę Lipińską

9.00 Za + Erwina Kłosek- w rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Dorotę Kraj, ojca Marka, teścia Lucjana

          Po Mszy chrzest: Antoni Dragon

 

Poniedziałek, 02 lipca

9.00 Pogrzeb śp.: Franciszka Makselon

18.00 Za ++ rodziców Annę i Karola Wieczorek, brata Emila, żonę Erykę,

          wnuków Adama i Eugeniusza

 

Wtorek, 03 lipca –Święto św. Tomasza Apostoła

7.00 Za ++ Pawła Prus- w rocznicę śmierci, żonę Augustynę, syna Kazimierza,

        synową Kornelię, wnuka Bogdana

 

Środa, 04 lipca

9.00 Pogrzeb śp.: Anieli Szebesczyk

11.30 Ślub Rzymski: Aleksandra Gołąb – Marek Chuchro

18.00 Za ++ Barbarę Hnida, rodziców i teściów

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

I Czwartek, 05 lipca

17.00 Adoracja i Różaniec (Odnowa w Duchu Świętym)

18.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz

          o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

 

I Piątek, 06 lipca – Wspomnienie bł. Marii Teresy Ledóchowskiej, dz.

7.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Mirosławy i Bogusława- z okazji 25 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

 

I sobota, 07 lipca

6.40 Godzinki do NMP

7.00 W intencji czcicieli Różańca św. i nabożeństwo

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          małżonków – jubilatów

 

XIV Niedziela zwykła, 08 lipca

7.00 Za + Patryka Grabarczyk

9.00 Za ++ Augustyna Szypuła, rodziców i teściów

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Andrzeja Adamczyka- z okazji 75 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny