Grupy parafialne

czytaj więcej

Ogłoszenia

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 15.04.-22.04.2018 r.

III Niedziela Wielkanocna, 15 kwietnia

7.00 Za + Helenę Sobala- na pamiątkę urodzin

9.00 Za + siostrę Urszulę Salamon- w VII rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Małgorzatę Przeliorz w rocznicę śmierci, męża Wiktora

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.: Bober Filip, Jendrzejczyk Julia, Paszenda Antoni, Usarek Łucja, Grzymisławski Maciej, Postawka Zofia, Staniaszek Mateusz, Buryba Milena oraz ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nieszpory

16.00 Za + Agnieszkę Marendowską- w XI rocznicę śmierci

 

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Pelagię Karwot, męża Jana, Marię i Augustyna Karwot

 

Poniedziałek, 16 kwietnia

7.00 Za + Mieczysława Kuna- w V rocznicę śmierci

18.00 Za + rodziców Paulinę i Franciszka Oslizlo

 

Wtorek, 17 kwietnia

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++ Herberta Cieślik w rocznicę śmierci, syna Mirosława, rodziców Eryka i Jadwigę Cieślik

 

Środa, 18 kwietnia

7.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

18.00 Za ++ Marię i Pawła Mrozek

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 19 kwietnia

6.30 Adoracja

7.00 Za ++ Annę Piela, dwóch mężów Jana i Józefa, syna Rudolfa, Franciszka i Annę Śpiewok

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi)

18.00 Za ++ parafian: zbiorowa

 

Piątek, 20 kwietnia

7.00 Za dusze w czyśćcu cierpiące- ofiara ze skarbonki

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Za ++ Jerzego i Krystynę Ćmok- w rocznicę śmierci, rodziców i teściów

19.00 Wieczór uwielbienia - prowadzi Grupa Nowej Ewangelizacji

 

Sobota, 21 kwietnia

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Franciszka Soppa , rodziców Pawła i Gertrudę Soppa, Piotra i Marię Szajt

13.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Anny i Piotra Bogusław- z okazji 50 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Genowefę i Karola Przeczek, syna Czesława, Martę i Konrada Jochem

 

IV Niedziela Wielkanocna, 22 kwietnia

7.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Danuty Oleś -z okazji 65 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

9.00 Za ++ Cecylię, Agatę i Jana Kopka

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane laski z prośbą o dalsze w intencji Alfredy i Maksymiliana Durok- z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

15.30 Nabożeństwo do Św. Rity

16.00 Za ++ Władysława Wolanin- w IX rocznicę śmierci, żonę Annę, wnuczkę Beatę Chrzanowską, Henrykę i Władysława Chrzanowski, dusze w czyśćcu cierpiące

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka Anety Udała

 

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Marię i Wilhelma Francuz, rodziców z obu stron

 

 

 

Msza zbiorowa-Czwartek godz. 18.00 Za ++ parafian:

  • Alfreda i Elfrydę Szewczyk, Józefa Czogalik, Pawła i Krystynę Michalik, Konrada i Marię Styl;
  • Henryka Siwczyk na pamiątkę urodzin;
  • Annę i Józefa Lepiarczyk, córkę Stefanię, wnuka Bogusława, Paulinę i Augustyna Cieślik, córkę Gertrudę;
  • Henryka Wieczorek, żonę Marię;
  • Leona Słomka, rodziców, teściów, Annę i Dominika Musiolik, córkę;
  • Zofię i Franciszka Gawliczek, zmarłe dzieci;
  • Katarzynę Woźnica w rocznicę śmierci, męża Antoniego, córki Helenę, Anielę i Mariannę, syna Czesława, synową Martę, czterech zięciów, czterech wnuków;
  • Eugeniusza Kaczyna w III rocznicę śmierci, żonę Helenę;
  • Martę i Romana Pawliczek, syna Józefa, zięciów Jerzego Marcol, Jana Helis, Jerzego Kaszta, pokrewieństwo Marcol, Pawliczek i sąsiadów;
  • Józefa Pawliczek, rodziców i teściów;
  • Roberta Maciejczyk, żonę Bronisławę;
  • Henryka Kopka, syna Kazimierza;
  • Izydora Zefert, żonę Bernadetę, córkę Bożenę, wnuka Macieja, rodziców i teściów, zmarłych z rodziny Drabiniok;
  • Julię Adamczyk i jej rodziców;
  • Teodora Czyszczoń w VII rocznicę śmierci, rodziców, teściów, siostrę Krystynę, szwagrów, pokrewieństwo Czyszczoń, Brachman, Byczek;
  • rodziców Jana i Cecylię Mika, dzieci, wnuki, synową, zięcia i teściów, Michała i Elżbietę Mania;
  • Bogdana Prus w rocznicę śmierci, rodziców Kornelię i Kazimierza, teściów Klarę i Leona Dzierżawa, szwagierkę Teresę, szwagra Franciszka;
  • Andrzeja Cicheckiego, jego rodziców i teściów;
  • Hildegardę Kasprzak, Agnieszkę Przeczek, Marię Anderską;
  • Wiktoryna Konik od Anieli Nitner;
  • Marię Zacha w II rocznicę śmierci, Franciszka Zacha w IV rocznicę śmierci;
  • Alojzego Lepiarczyk, żonę Marię, rodziców z obu stron;
  • rodziców Pawła i Klarę Herman, syna Jerzego, córki Adę i Eleonorę, wnuków i zięciów;
  • Serafinę Strużek, rodziców Józefa i Franciszkę Strużek, syna Konrada, córkę Marię, Mariana Sobieraj;
  • rodziców Krystynę i Romana Gawełczyk, dziadków z obu stron;
  • rodziców Marię i Albina Masarczyk, syna Rudolfa, wnuka Ryszarda, Stefanię i Konrada Mrozek;
  • Bolesława Koczy, rodziców Martę i Teofila Koczy, siostrę Erykę Dąbek;
  • Józefa Drabiniok w rocznicę śmierci;
  • Annę Prochasek, męża Ryszarda, czterech synów, Jana i Helenę Mosler, dziadków z obu stron, sąsiadów;
  • Helenę Szmelich w kolejną rocznicę śmierci, męża Stanisława, rodziców i teściów;
  • Emila Liszka i rodziców w II rocznicę śmierci;
  • rodziców Jadwigę i Piotra Brzezinka, 3 córki z mężami, syna z żoną, syna Engelberta, zięcia Jana Miodek, dusze opuszczone i w czyśćcu cierpiące.

Porządek nabożeństw 08.04.-15.04.2018 r.

II Niedziela Wielkanocna – NIEDZIELA MIŁOSIERDZIA BOŻEGO, 08 kwietnia

7.00 Za ++ rodziców Jana i Łucję Wieczorek, siostrę Urszulę, teściów Henryka i Klarę Drzęźla

9.00 Za ++ syna Leszka Kubik, rodziców i teściów, prawnuka Oktawiana, zmarłych z pokrewieństwa

11.00 Za ++ braci Józefa i Edwarda Sładek

15.00 Godzina Miłosierdzia

16.00 Za ++ Joachima Bugdoł, rodziców Karolinę i Augustyna Bugdol, teściów Annę i Leona Mika, wnuka Łukasza Ruteckiego

 

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Alicję Nowak, rodziców z obu stron

 

Poniedziałek, 09 kwietnia – Uroczystość Zwiastowania Pańskiego

7.00 Za ++ Wilhelma Wieczorek, żonę Anielę, zięcia Jerzego, Konstantego i Jadwigę Wieczorek, Marię i Józefa Konieczny

18.00 Za ++ rodziców Jerzego i Elżbietę Dola i ich rodziców

 

Wtorek, 10 kwietnia

7.00 Za ++ Marię Wieczorek- od koleżanek z Koła Gospodyń Wiejskich

18.00 Za ++ Marię Żurek- w X rocznicę śmierci, męża Albina, córkę Michalinę

 

Środa, 11 kwietnia

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++ Cecylię i Jerzego Janosz, rodziców Albertynę i Maksymiliana Czempik, Genowefę i Józefa Janosz

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 12 kwietnia

6.30 Adoracja

7.00 W intencji Parafian

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec)

18.00 Za + Irenę Czempik- w VI rocznicę śmierci

 

Piątek, 13 kwietnia

7.00 W intencji Dobrodziejów

18.00 Za ++ Pawła Zieleźny- w XXV rocznicę śmierci, żonę Albinę, córki Marię Sierny, Różę Wolny

 

Sobota, 14 kwietnia

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Elżbiety i Franciszka z okazji- kolejnej rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

14.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Tadeusza Rezner z okazji- 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych:

- Bogusława Mrozek- z okazji 50 rocznicy urodzin iw intencji całej rodziny

- Róży Koczuła- z okazji 80 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Adriana Winniczuk- z okazji 26 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Mileny Bomek- z okazji 6-tej rocznicy urodzin

- Jerzego Pańczyk- z okazji 70 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Ryszarda- z okazji 70 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Felicji Strużek- z okazji 80 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

 

III Niedziela Wielkanocna, 15 kwietnia

7.00 Za + Helenę Sobala- na pamiątkę urodzin

9.00 Za + siostrę Urszulę Salamon- w VII rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Małgorzatę Przeliorz w rocznicę śmierci, męża Wiktora

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.: Bober Filip, Jendrzejczyk Julia, Paszenda Antoni, Usarek Łucja, Grzymisławski Maciej, Postawka Zofia, Staniaszek Mateusz, Buryba Milena oraz ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nieszpory

16.00 Za + Agnieszkę Marendowską- w XI rocznicę śmierci

 

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Pelagię Karwot, męża Jana, Marię i Augustyna Karwot


Porządek nabożeństw 01.04.-08.04.2018 r.

NIEDZIELA WIELKANOCNA ZMARTWYCHWSTANIA PAŃSKIEGO, 01 kwietnia

6.30 Rezurekcja

7.00 Za ++ Kazimierza Janasińskiego- w XVIII rocznicę śmierci, syna Krzysztofa

9.00 Za + Henryka Trzeciok- w V rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Jana Adamczyk, Reginę i Józefa Kędzierawski, syna Stanisława, rodziców z obu stron

15.30 Nieszpory wielkanocne

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Anieli Winkler- z okazji 85 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

 

Poniedziałek Wielkanocny, 02 kwietnia

7.00 Za + Jana Procek

9.00 Za ++ Zygmunta Sobik, rodziców i teściów

11.00 Do Op. Bożej, Anioła Stróża w intencji Klary Bentkowskiej z okazji- I rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Po mszy chrzest Aleksandry Czajka

16.00 Za + Jacka Łach- w II rocznicę śmierci

 

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Agnieszkę Psota, męża Bolesława, córkę Janinę, rodziców z obu stron

 

Wtorek Wielkanocny, 03 kwietnia

7.00 W intencji Parafian

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji- Kamila Udała z okazji 18- tej rocznicy urodzin

 

Środa Wielkanocna, 04 kwietnia

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za + ojca Bronisława Rakowskiego- na pamiątkę urodzin

18.00 Za + Gabrielę Kierszykowską- od koleżanek i kolegów z SP nr 3

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek Wielkanocny, 05 kwietnia

6.30 Adoracja

7.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

17.30 Różaniec (Odnowa w Duchu Św.)

18.00 Za + Józefa Gatnar- w kolejną rocznicę śmierci

18.30 Wieczór uwielbienia z błogosławieństwem lourdzkim- prowadzi Odnowa i zespół 'Vespere Cultus'

 

Piątek Wielkanocny, 06 kwietnia

7.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

17.00 Msza szkolna: W intencji dzieci wczesnej i I Komunii św.

19.00 W intencji młodzieży

Czuwanie nocne przed Najświętszym Sakramentem

 

Sobota Wielkanocna, 07 kwietnia

6.40 Godzinki do NMP

7.00 W intencji Czcicieli Różańca św. i nabożeństwo

12.00 Ślub Rzymski Szumlicz Justyna – Myśliwiec Jakub

13.30 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji- Jolanty i Teodora Bluszcz- z okazji 40 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

18.00 Do Op. Bożej, Matki Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji małżonków-jubilatów:

- Edwarda i Hildegardy- z okazji kolejnej rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

- Małgorzaty i Mariana Bełdowskich- z okazji 40 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

- Ingi i Józefa Woźnica- z okazji 50 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

- Elżbiety i Marka Głombica- z okazji 30 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

 

II Niedziela Wielkanocna – Miłosierdzia Bożego, 08 kwietnia

7.00 Za ++ rodziców Jana i Łucję Wieczorek, siostrę Urszulę, teściów Henryka i Klarę Drzęźla

9.00 Za ++ syna Leszka Kubik, rodziców i teściów, prawnuka Oktawiana, zmarłych z pokrewieństwa

11.00 Za ++ braci Józefa i Edwarda Sładek

15.00 Godzina Miłosierdzia

16.00 Za ++ Joachima Bugdoł, rodziców Karolinę i Augustyna Bugdol, teściów Annę i Leona Mika,

wnuka Łukasza Ruteckiego

 

Kaplica godz. 10.00: Za ++ Alicję Nowak, rodziców z obu stron