Grupy parafialne

czytaj więcej

Ogłoszenia

czytaj więcej

Eucharystia

zobacz kiedy...

Intencje mszalne

Porządek nabożeństw 16.09.-23.09.2018 r.

XXIV Niedziela zwykła, 16 września

7.00 Za ++ Jana Wyglenda, rodziców Józefa i Józefę, Ignacego i Anastazję Brzeziok, dziadków

9.00 Za ++ rodziców Ryszarda i Dorotę Salamon- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Za ++ ojca Stefana Sładek- w kolejną rocznicę śmierci, braci Edwarda i Józefa

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.:

          Aleksander Majchrzak, Mikołaj Żydek, Lena Honisz, Jakub Gniździa, Kacper Miemiec,

          Julia Porwoł oraz rocznych dzieci: Oskar Krzyżak, Franciszek Mizia, Pola Góral- ich rodziców

          i chrzestnych

15.30 Nieszpory

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji-

          Czesława Czempik z okazji 65 rocznicy urodzin

Kaplica godz.10.00: Za ++ Józefa Dziwok, rodziców Annę i Aleksandra, Michała i Ludwikę Gudz

Poniedziałek, 17 września

7.00 Za + Roberta Dudzik- w XIV rocznicę śmierci

18.00 Za + Andrzeja Wieczorek- w I rocznicę śmierci

Wtorek, 18 września - Święto Św. Stanisława Kostki, zak. Patrona Polski i młodzieży

7.00 Za ++ Annę i Pawła Bieńko, Karola i Marię Biskup, rodzeństwo z obu stron

18.00 Za ++ Gotfryda Rojek, żonę Krystynę, rodziców Wilhelma i Albinę Rojek,

          Kazimierza i Wiktorię  Buczkowski

Środa, 19 września

7.00 Za + Józefa Woźnica- od bratowej Łucji

18.00 Za + Dariusza Brzeziok- na pamiątkę urodzin

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 20 września – Wspomnienie świętych męczenników Andrzeja Kim Pagon, prezb., Pawła Chong Hasano i Tow.

6.30 Adoracja

7.00 W intencji Parafian

17.00  Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec)

18.00 Za ++  Parafian- zbiorowa

Piątek, 21 września – Święto św. Mateusza , apostoła i ewangelisty

7.00 W intencji Parafian

9.00 Pogrzeb śp. Zygfryda Pypeć

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą dalsze w intencji Tymoteusza

          Chełstowskiego- z okazji 14 - tej rocznicy urodzin

Sobota, 22 września

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Jerzego Surma- w XIV rocznicę śmierci, rodziców i teściów

13.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Ewy i Krystiana Bulenda- z okazji 25 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

14.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Mireli i Andrzeja Pawelec- z okazji 25 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

17.30 Nabożeństwo do św. Rity

18.00 Za + Reinholda Sobocik

XXV Niedziela zwykła, 23 września

7.00 Za + Ireneusza Kępa- od Grona Pedagogicznego i Pracowników Szkoły Podstawowej nr 31

  1. Jana Kochanowskiego z Bielska-Białej

9.00 Za ++ Walentego Czapla, rodziców

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Stefana Sładek- z okazji 55 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

15.00 Nabożeństwo ku czci św. O. Pio z ucałowaniem relikwii- z okazji Jego narodzin dla nieba

16.00 Za + Edwarda Parzyszek- w V rocznicę śmierci

Kaplica godz.10.00: Za ++ Hildegardę i Maksymiliana Biskup, rodziców z obu stron

 

 

 

 

Czwartek godz.18.00 Za ++  Parafian:

 Gerarda Bulenda;

Anielę i Edwarda Kowol, Matyldę i Wilhelma Maciończyk;

Paulinę i Augustyna Cieślik, córkę Gertrudę, synową Stefanię, wnuka Bogusława, Annę i Józefa Lepiarczyk, Martę i Jozefa Cyroń;

rodziców Anielę i Rudolfa Małek, teściów Martę i Romana Sobik;

Bolesława Klimek, żonę Elżbietę, synów Adama i Jana, Ernestyna Wochnik;

Teresę Chrapek w XIV rocznicę śmierci, męża Jana, syna Antoniego, Hildegardę Groborz;

Martę Chowaniec, rodziców Karola i Teklę Chowaniec;

Katarzynę, Antoniego Woźnica, córki Helenę, Anielę, Mariannę, syna Czesława, synową, Martę, czterech zięciów, czterech wnuków;

Jana Gońsior na pamiątkę urodzin;

Józefa Ryszka, żonę Matyldę, rodziców z obu stron;

Jadwigę Jendrysik w XIV rocznicę śmierci, męża Jana, Franciszka Adamczyk, ojca Jozefa, teściów Benedykta i Irenę, dwóch synów, Tadeusza i Stanisława Helis;

Jadwigę i Stefana Soppa , rodziców i rodzeństwo;

Jana Pawelec;

Dawida Hofman na pamiątkę urodzin, dziadków, Konrada i Krzysztofa Buszka;

Bronisławę Adamczyk, męża Augustyna, zięcia Jana;

Teofila Mika, syna Józefa, rodziców Cecylię i Jana, teściów Martę i Juliusza, syna Huberta, Annę i Gerharda Brachaczek;

Jerzego Mandrysz  w XXI rocznicę śmierci, żonę Helenę, zmarłych z rodzin Mandrysz, Musiolik;

Zygfryda Knura, rodziców z obu stron;

Tadeusza i Marię Osadzin, rodziców z obu stron;

Anielę Kowalską w  rocznicę śmierci, męża Jerzego;

rodziców Marię i Wendelina Wójciak, syna Wendelina, dziadków z obu stron, wnuka Marcina i Roberta, synową Elwirę, zięcia Eugeniusza, teściów, Maksymiliana i Zofię Szymik, zmarłe koleżanki, kapłanów i sąsiadów;

Marię i Franciszka Burzywoda, rodziców, rodzeństwo, Urszulę Burzywoda, rodziców Agnieszkę i Wilhelma, Annę i Pawła Piecowski, trzech synów, Franciszkę Piecowski, rodziców i rodzeństwo;

Genowefę i Emanuela Dworowy, rodziców z obu stron, Zofię i Piotra Bass, dwie córki i zięcia, syna, synową i wnuka;

Leona Słomka w rocznicę śmierci, rodziców, Annę i Dominika Musiolik;

rodziców Alojzję i Wiktora Dunkiel, Konstantynę i Konrada Pluta;

Almę i Erwina Marek, rodziców i rodzeństwo;

Eugeniusza Szyndra na pamiątkę urodzin, Erwina Skowronek w rocznicę śmierci, rodziców Agnieszkę i Alfreda Szymik, Reginę i Teodora Skowronek, Łucję Kaczmarczyk, Alfreda Kukla;

Emila Śpiewok w IV rocznicę śmierci;

Bronisława Wieczorek na pamiątkę urodzin, ojca Ernestyna, Agnieszkę Mrozek w VI rocznicę śmierci;

Huberta i Małgorzatę Paprotny, zmarłych rodziców i rodzeństwo z obu stron;

Romana Święty w V rocznicę śmierci, syna Kazimierza;

Marię i Rudolfa Dobias, brata Jana i Józefa oraz teściów;

Eugeniusza Szala;

Łucję i Józefa Musiolik, rodziców i rodzeństwo;

Emila Wawrzyńczyk na pamiątkę urodzin- od chrześniaka;

Mariana Fojcik i jego rodziców;

Tadeusza Lach w VI rocznicę śmierci.

 

 

 

 


Porządek nabożeństw 09.09.-16.09.2018 r.

 XXIII Niedziela zwykła, 09 września

7.00 Za ++ Joachima Janik- na pamiątkę urodzin, rodziców Wilhelma i Gertrudę, Józefa i Marię Ceglarski,

        Marię i Józefa Waniek

9.00 Za ++ rodziców Józefa i Otylię Mikuła, Emila i Elżbietę Dębowy

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Michaela-

          z okazji 25 rocznicy urodzin oraz chrzest dziecka

12.30 Ślub Rzymski: Katarzyna Kantor – Marcin Rassek

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Alojzego i Lidię Brzeziok, Franciszka i Marię Troszka

Poniedziałek, 10 września

7.00 Za ++ Zofię i Emanuela Ryszka, synów Brunona i Ewalda, Zofię i Leopolda Kąsek, synów Romana,

        Pawła i Franciszka, córki Annę i Marię

18.00 Za ++ Janinę, Józefa i Franciszka Onyszko, Antoninę i Józefa Sasor

Wtorek, 11 września

7.00 Do Op. Bożej MB Nieustającej Pomocy z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w

        intencji Urszuli Winniczuk- z okazji urodzin

18.00  Za ++ Martę i Wiktora Zieliński, Marię i Pawła Wawrzyńczyk, Pawła i Bronisławę Zieliński

Środa, 12 września – Uroczystość NMP Piekarskiej, głównej patronki archidiecezji

7.00 Do Op. Bożej MB Nieustającej Pomocy, Miłosierdzia Bożego, św. Rity z podziękowaniem za otrzymane

        łaski z prośbą o dalsze w intencji Krystyny Dudzik- z okazji 80 rocznicy urodzin oraz w intencji

        całej rodziny

18.00 Za ++ rodziców Marię i Alojzego Szczyrba, teściów Helenę i Henryka Wolski

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 13 września – Wspomnienie św. Jana Chryzostoma bpa i dK

6.30 Adoracja

7.00 W intencji Emerytów i Rencistów

19.30 Wieczór Fatimski

  1. Msza św.: Za ++ Piotra Michalika- na pamiątkę urodzin
  2. Różaniec
  3. Procesja

Piątek, 14 września – Święto Podwyższenia Krzyża Świętego

7.00 W intencji Radia Maryja i Telewizji Trwam

9.00 Pogrzeb śp. Antoniego Śmieja

18.00 Msza szkolna: Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

           w intencji Aleksandry- z okazji urodzin (Msza rozesłania)

Sobota, 15 września – Wspomnienie NMP Bolesnej

6.30 Różaniec do Siedmiu Boleści NMP

7.00 W intencji żywych i zmarłych członków Apostolstwa Dobrej Śmierci

12.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Róży Powieśnik-

          z okazji 80 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

14.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Beaty i Tadeusza

          Paulus- z okazji 25 rocznicy ślubu i 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Marię i Oskara Kąkol, rodziców z obu stron, pokrewieństwo z rodzin Oleś, Kąkol

XXIV Niedziela zwykła, 16 września

7.00 Za ++ Jana Wyglenda, rodziców Józefa i Józefę, Ignacego i Anastazję Brzeziok, dziadków

9.00 Za ++ rodziców Ryszarda i Dorotę Salamon- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Za ++ ojca Stefana Sładek- w kolejną rocznicę śmierci, braci Edwarda i Józefa

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących sakrament Chrztu św.: Aleksander

          Majchrzak, Mikołaj Żydek, Lena Honisz, Jakub Gniździa, Kacper Miemiec oraz rocznych dzieci:

          Oskar Krzyżak, Franciszek Mizia, Pola Góral- ich rodziców i chrzestnych

15.30 Nieszpory

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji- Czesława Czempik

          z okazji 65 rocznicy urodzin

Kaplica godz.10.00: Za ++ Józefa Dziwok, rodziców Annę i Aleksandra, Michała i Ludwikę Gudz


Porządek nabożeństw 02.09.-09.09.2018 r.

 

XXII Niedziela zwykła, 02 września

7.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda i rodziców

9.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory- ŻNIWNA

11.00 Za ++ Helenę Chowaniec- w rocznicę śmierci, męża Franciszka, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Alfreda Szebesczyk- na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, siostrę Eugenię, szwagra Jerzego

Kaplica godz.10.00: Za ++ Genowefę i Alojzego Sładek

Poniedziałek, 03 września – Wspomnienie św. Grzegorza Wielkiego, pap. i dK

7.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w  intencji Izabeli z okazji urodzin

8.00 Msza św. w intencji dzieci i młodzieży z SP3 i SP23, ich rodziców oraz nauczycieli, katechetów, pracowników  

        oświaty- o Boże błogosławieństwo na rozpoczynający się nowy rok szkolny i katechetyczny

18.00 Do Op. Bożej za wstawiennictwem MB Nieustającej Pomocy w intencji Sylwii, Stefana, Roberta i Dawida-

          z okazji urodzin

Wtorek, 04 września

7.00 Za + Anielę Szebesczyk- od Żywego Różańca

9.00 Pogrzeb śp. Agnieszki Chojnackiej

18.00 Za ++ Jadwigę Fojcik, Gerarda i Martę Fojcik, synów Gabriela i Stanisława oraz pokrewieństwo

Środa, 05 września

7.00 Za + Józefa Woźnica- od sąsiadów

13.00 Ślub Rzymski: Martyna Bulenda – Wojciech Obstój

18.00 Za ++ Jana Dziwoki, rodziców Albinę i Franciszka, brata Józefa Dziwoki, teściów Ryszarda i Genowefę Bluszcz

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

I Czwartek, 06 września

6.30 Adoracja

7.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne

        w naszej parafii

10.00 Pogrzeb śp. Beaty Held

17.30 Różaniec (Odnowa w Duchu Świętym)

18.00 Za ++ Bernadetę Neuman w rocznicę śmierci, męża Henryka, rodziców i teściów

18.30 Wieczór uwielbienia z błogosławieństwem lourdzkim- prowadzi Odnowa i Zespół 'Vespere Cultus'

I Piątek, 07 września

7.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

12.00 Ślub Rzymski: Karolina Anderska – Andrzej Janik

17.00 W intencji dzieci Wczesnej i I Komunii św.

19.00 W intencji młodzieży

I Sobota 08 września – Święto Narodzenia NMP

6.40 Godzinki do NMP

7.00 W intencji czcicieli Różańca św. i nabożeństwo

9.00 Pogrzeb śp. Ireneusza Kępa

10.45 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Eugeniusza i Anny Szlezinger

         -z okazji 50 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

12.00 Ślub Rzymski: Golenia Mateusz – Markiewka Marzena

13.30 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Urszuli i Rudolfa Nowrot-

          z okazji 60 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji solenizantów 

          urodzinowo – imieninowych:

- Barbary Kubik- z okazji 70  rocznicy urodzin  i w intencji całej rodziny

- Tadeusza Iwańskiego- z okazji 70 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Urszuli Bentkowskiej- z okazji 60 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Gabrieli- z okazji 55 rocznicy urodzin i Piotra z okazji 25 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

- Henryki Mańka- z okazji 50 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny Mańka

- Ewy- z okazji 40 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Laury Biernat- z okazji 18 –tej rocznicy urodzin

- Anny- z okazji 94 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Magdaleny Hajduczek- z okazji 70 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

XXIII Niedziela zwykła, 09 września

7.00 Za ++ Joachima Janik- na pamiątkę urodzin, rodziców Wilhelma i Gertrudę, Józefa i Marię Ceglarski,

        Marię i Józefa Waniek

9.00 Za ++ rodziców Józefa i Otylię Mikuła, Emila i Elżbietę Dębowy

11.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Michaela-

          z okazji 25 rocznicy urodzin oraz chrzest dziecka

12.30 Ślub Rzymski: Katarzyna Kantor – Marcin Rassek

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Alojzego i Lidię Brzeziok, Franciszka i Marię Troszka


Porządek nabożeństw 26.08.-02.09.2018 r.

 

XXI Niedziela zwykła, 26 sierpnia – Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00 Za + Gerarda Chromik

9.00 Za + Jadwigę Górka- na pamiątkę urodzin

11.00 Do Op. Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Anny- z okazji urodzin

Poniedziałek, 27 sierpnia – Wspomnienie św. Moniki

18.00 Za ++ Antoniego Skaba, żonę Elfrydę, syna Henryka, Antoniego Labusek

Wtorek, 28 sierpnia – Wspomnienie św. Augustyna, bpa i dK

7.00 Za ++ rodziców Annę i Wilhelma Szebesczyk oraz Janinę i Władysława Kucharczak

9.00 Pogrzeb śp. Michała Kubica

Środa, 29 sierpnia – Wspomnienie męczeństwa św. Jana Chrzciciela

11.00 Pogrzeb śp. Urszuli Wieczorek

18.00 Za ++ Jerzego Kowalik- w VI rocznicę śmierci, rodziców i teściów

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 30 sierpnia

11.00 Ślub Rzymski: Wala Wioletta – Bujok Mariusz

17.00 Adoracja i Różaniec (Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja)

18.00 Za + Elżbietę Lipińską

18.00 Msza św. dziękczynna w intencji ks. Piotra Szwieca za 5 lat pracy duszpasterskiej w

          naszej parafii i o Boże błogosławieństwo dla nowego ks. wikarego Piotra Kamińskiego

Piątek, 31 sierpnia

7.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

        Józefa Ochojskiego- z okazji urodzin

9.00 Pogrzeb śp. Zbigniew Liszka

Sobota, 01 września

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Augustynę Prus- w rocznicę śmierci, męża Pawła, syna Kazimierza,

        synową Kornelię, wnuka Bogdana

15.00 Msza św. dziękczynna w intencji Teresy i Antoniego Królik- z okazji 30-tej

          rocznicy ślubu i 53-cich urodzin Antoniego

18.00 W intencji ks. Dawida Sładka- o Boże błogosławieństwo w pracy misyjnej

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji małżonków jubilatów :

- Bernadety i Bronisława- z okazji 35 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

- Olgi i Piotra- z okazji 35 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

- Justyny i Zbigniewa- z okazji 20 rocznicy ślubu i w intencji całej rodziny

XXII Niedziela zwykła, 02 września

7.00 Za ++ Leopolda Kempner, dwie żony, Teofila Święty, żonę Martę, syna Alfreda

        i rodziców

9.00 Msza św. dziękczynna za tegoroczne zbiory- ŻNIWNA

11.00 Za ++ Helenę Chowaniec- w rocznicę śmierci, męża Franciszka, córkę Małgorzatę,

          zięcia Wiktora, synową Różę

15.30 Nieszpory

16.00 Za ++ Alfreda Szebesczyk- na pamiątkę urodzin, rodziców, teściów, siostrę Eugenię,

          szwagra Jerzego

Kaplica godz.10.00: Za ++ Genowefę i Alojzego Sładek


Porządek nabożeństw 19.08.-26.08.2018 r.

 XX Niedziela zwykła, 19 sierpnia

7.00 Za + Joachima Brzezinka- w rocznicę śmierci

9.00 Za + Jana Biskup- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Annę i Franciszka Przeliorz

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.:

          Filip Zając, Jakub Strzelecki oraz rocznych dzieci : Mitko Aleksander, Mrozek Igor,

          ich rodziców i chrzestnych

 

Poniedziałek, 20 sierpnia – Wspomnienie św. Bernarda, opata i dK

18.00 Za ++ Genowefę Porembską- w IX rocznicę śmierci, teściów Gertrudę i Franciszka  

          Porembski

 

Wtorek, 21 sierpnia – Wspomnienie św. Piusa X, pap.

7.00 Za + Jadwigę Fojcik- od Żywego Różańca

 

Środa, 22 sierpnia – Wspomnienie  NMP Panny Królowej

17.30 Nabożeństwo do św. Rity

18.00 Za + Piotra Gatnar- w kolejną rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 23 sierpnia

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi)

18.00 Za + Romana Dzierżawa- w rocznicę śmierci

 

Piątek, 24 sierpnia – Święto św. Bartłomieja Apostoła

7.00 Za  + Annę Chrapek- w rocznicę śmierci

 

Sobota, 25 sierpnia

6.40 Godzinki do NMP

7.00 W intencji Parafian

18.00 Za ++ Parafian: 30 dniowa : Jan Oleś, Józef Woźnica, Emil Wawrzyńczyk,

                                                        Henryka Plech, Jerzy Gaszka, Stefan Turzyna,

                                                        Franciszek Dusza 

                           rocznica śmierci : Edward Malina, Bogusław Szefer (urodzony jako

                                                         Niewęgłowski)

 

XXI Niedziela zwykła, 26 sierpnia – Uroczystość NMP Częstochowskiej

7.00 Za + Gerarda Chromik

9.00 Za + Jadwigę Górka- na pamiątkę urodzin

11.00 Do Op. Bożej, z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji

          Anny- z okazji urodzin


Porządek nabożeństw 12.08.-19.08.2018 r.

Niedziela, 12 sierpnia – ODPUST PARAFIALNY

7.00 Za ++ Elinorę Mikula- w IX rocznicę śmierci, męża Wilhelma, rodziców i teściów,

        Barbarę Zimoń- w III rocznicę śmierci, brata Jana

9.00 Za ++ Czesława Przeczek- w III rocznicę śmierci, rodziców i teściów

11.00 SUMA ODPUSTOWA -  W INTENCJI PARAFIAN

15.00 Nieszpory

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji-Wojciecha z okazji 40 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Poniedziałek, 13 sierpnia

10.00 W intencji chorych parafian i seniorów- z okazji odpustu

18.30 Nabożeństwo za zmarłych z procesją na cmentarz

19.30 Wieczór Fatimski:

  1. Msza św.: Za zmarłych parafian
  2. Różaniec, Procesja i Apel Jasnogórski

Wtorek, 14 sierpnia – Wspomnienie św. Maksymiliana Marii Kolbego, prezb. i męcz.

7.00 Za ++ Annę i Piotra Michalski

Środa, 15 sierpnia –UROCZYSTOŚĆ WNIEBOWZIĘCIA NMP

7.00 Za + Jadwigę Kuś- w III rocznicę śmierci

9.00 Za ++ Alojzego Ranocha, dwie żony, syna Rajmunda, Józefa Musialik, dwie żony,

        Mariannę Woźniak

11.00 Za ++ Cecylię Kopka, Annę i Józefa Cichecki

Po mszy przyjęcie szkaplerza dla wszystkich chętnych

 Czwartek, 16 sierpnia

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec)

18.00 Za ++ parafian-zbiorowa

 Piątek, 17 sierpnia – Uroczystość Św. Jacka, kapłana,  głównego patrona archidiecezji i metropolii katowickiej

7.00 Za ++ Marię Szczyrba- na pamiątkę urodzin od syna Bernarda

14.00 Ślub Rzymski: Kopka Ewa – Piotr Jarosz

15.00 Koronka do Miłosierdzia Bożego

19.00 Adoracja Uwielbienia

 Sobota, 18 sierpnia

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za + rodziców Elżbietę i Leona Mazurek ich rodziców i rodzeństwo

18.00 Za ++ Czesława Newe- na pamiątkę urodzin, rodziców  i teściów

 XX Niedziela zwykła, 19 sierpnia

7.00 Za + Joachima Brzezinka- w rocznicę śmierci

9.00 Za + Jana Biskup- w kolejną rocznicę śmierci

11.00 Za ++ Annę i Franciszka Przeliorz

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.:

          Filip Zając, Jakub Strzelecki oraz rocznych dzieci : Mitko Aleksander, Mrozek Igor, ich  

          rodziców i chrzestnych

 

 

 

Czwartek godz. 18.00 Za ++ parafian- zbiorowa:

Marię Zdrzałek w IX rocznicę śmierci, ojca Jana w III rocznicę śmierci, Henryka Sobik na pamiątkę urodzin, Gertrudę Ryszka, rodziców, rodzeństwo;

Helenę i Wincentego Stokłosa, syna Bronisława;

Romana Majer, jego rodziców Emilię i Augustyna, Luizę i Wilhelma Kłosek, Otylię i Stanisława Szymura;

Alojzego Pierchała, jego rodziców Alojzego i Zofię, Pawła i Genowefę Grabiec;

Floriana i Gertrudę Depta, Franciszka Pierchała, dwie żony, Gertrudę Growiec;

Eugeniusza Syrek, Franciszka Bierza;

Antoniego Woźnica w rocznicę śmierci, żonę Katarzynę, córki Helenę, Anielę i Mariannę, syna Czesława, synową Martę, czterech zięciów i czterech wnuków;

Norberta Cojg w V rocznicę śmierci, rodziców Anastazję i Franciszka, teściów Reginę i Jana Walczysko;

Pawła Przeczek, żonę Agnieszkę, rodziców i dziadków;

Henryka Musiolik w III rocznicę śmierci, Jerzego Marcol, Romana Pawliczek, Annę i Wilhelma Marcol, pokrewieństwo Marcol i Pawliczek, zmarłych sąsiadów;

Dorotę Marszolik na pamiątkę urodzin, Stefanię i Leona Zieleźny, syna Eugeniusza;

Gintera Piecha, jego rodziców Franciszka, Gertrudę Piecha, teściów Pawła i Marię Musioł, syna Jerzego;

Zofię i Maksymiliana Szymik;

Bernarda Bierza, rodziców i teściów;

Romana Mańka w V rocznicę śmierci;

Stefana i Jadwigę Soppa, rodziców i rodzeństwo, Gerarda Szulik, rodziców, teściów, Pawła i Martę Cyran, syna Alfreda, rodziców i dziadków;

Marię i Franciszka Bienia, syna Stanisława, rodziców i teściów;

Annę Prochasek, męża Ryszarda, czterech synów, Jana i Helenę Mosler, dziadków z obu stron, sąsiadów;

Wojciecha Makarskiego w V rocznicę śmierci, rodziców, teścia Waltera Jacek;

Zofię Szymik w rocznicę śmierci, męża Maksymiliana, rodzeństwo z obu stron;

Antoniego Czogała, ojca Henryka, brata Konrada, Franciszka Krawieczek, Adolfa Wieczorek, dwie żony i rodzeństwo, Stanisława i Annę Monita, Edwarda i Helenę Kloc, syna Ryszarda, dziadków z obu stron, Wiktora i Ewę Hlubek, dwóch braci, Emanuela Paulus i żonę;

rodziców Anielę i Henryka Święty, męża Zbigniewa Przesmyckiego, Annę i Jana Oleś, Wiktorię i Wilhelma Święty, pokrewieństwo z rodzin Przesmycki, Oleś, Monita, Święty, Zdrzałek;

Emila i Gertrudę Sosna, Jadwigę i Adolfa Roskosz, Alojzego i Annę Sosna;

Waleriana Norek, wnuka Jacka Janik;

Zofię i Ryszarda Ryszka, syna Stanisława;

Jana Szłapka, jego rodziców, rodzeństwo, teściów Annę i Dominika Musiolik, syna Stefana;

Alojzego i Gertrudę Leśnik, dwóch synów, córkę, Edwarda i Martę Kawka, Agnieszkę Zdrzałek, jej rodziców;

Gertrudę i Józefa Rączka, córkę Irenę, trzech zięciów;

Annę i Emanuela Siódmok, syna Stanisława;

Alfreda Cyran w rocznicę śmierci, rodziców, teściów, szwagierkę Irenę, szwagrów Gerarda, Alojzego i Stanisława;

Kazimierza Jędrysiak, córkę Karinę, Maksymiliana i Różę Pytlik, dziadków z obu stron;

Zygmunta Wieczorek, żonę Anielę, syna Mariana, Marię i Franciszka Drabiniok;

Romana Gaszka, rodziców, teściów, rodzeństwo, Adelajdę Narcyz Szymała, pokrewieństwo z obu stron, zmarłych sąsiadów;

Przemysława Zawionka, dziadka Józefa Bichler, Annę i Alfeda Keil;

Jana Balakowicz, żonę Helenę;

Marię i Rufina Koszera, rodziców i rodzeństwo;

Elfrydę Misterek w III rocznicę śmierci, Karola Misterek w XIV rocznicę śmierci, Helenę i Franciszka Chowaniec, córkę Małgorzatę, zięcia Wiktora, synową Różę, ich rodziców i rodzeństwo;

Ernesta Mosler w X rocznicę śmierci, teściów Annę i Rudolfa Boczek, syna Jana Boczek, wnuczkę Adelajdę Boczek;

 


Porządek nabożeństw 05.08.-12.08.2018 r.

 XVIII Niedziela zwykła, 05 sierpnia

7.00 Za + Zygmunta Sobik- w I rocznicę śmierci

9.00 Za + Danutę Dębowy- na pamiątkę urodzin

11.00 Za ++ Marię i Józefa Załęga, zięcia Tadeusza Doleżych

 

Poniedziałek, 06 sierpnia – Święto Przemienienia Pańskiego

13.30 Ślub rzymski: Bluszcz Marta – Bluszcz Dominik

18.00 Za ++ Edmunda i Magdalenę Kocur

 

Wtorek, 07 sierpnia

7.00 Za ++ Hildegardę i Wacława Kita, Agnieszkę i Dominika Hajski

 

Środa, 08 sierpnia – Wspomnienie św. Dominika, prezb.

18.00 Za + Różę Paszenda

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

 

Czwartek, 09 sierpnia – Święto św. Teresy Benedykty od Krzyża ( Edyty Stein ),

dz.i męcz., patronki Europy

17.00 Adoracja i Różaniec (Żywy Różaniec)

18.00 Za + Cecylię Zawisz- na pamiątkę urodzin

 

Piątek, 10 sierpnia – Święto św. Wawrzyńca, diak. i męcz.

7.00 Za ++ Pawła Wawrzyńczyk- w VIII rocznicę śmierci, rodziców i teściów,

        wnuka Przemysława Magnowskiego

13.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji- Michała Pierchały z okazji 60 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

 

Sobota, 11 sierpnia – Wspomnienie św. Klary, dz.

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Jana Jusińskiego- w I rocznicę śmierci, żonę Elżbietę- w VIII rocznicę śmierci

18.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji solenizantów urodzinowo-imieninowych :

- Edwarda- wnuczki Anny i wnuka Dominika

- Teresy- z okazji 50 rocznicy urodzin i  intencji całej rodziny

- Gertrudy- z okazji 85 rocznicy urodzin i w intencji całej rodziny

- Ewy Kaszta- z okazji urodzin i w intencji całej rodziny

- Mariana Bełdowskiego- z okazji 70-tych urodzin

 

Niedziela, 12 sierpnia – ODPUST PARAFIALNY

7.00 Za ++ Elinorę Mikula- w IX rocznicę śmierci, męża Wilhelma, rodziców i teściów,

        Barbarę Zimoń- w III rocznicę śmierci, brata Jana

9.00 Za ++ Czesława Przeczek- w III rocznicę śmierci, rodziców i teściów

11.00 SUMA ODPUSTOWA -  W INTENCJI PARAFIAN

15.00 Nieszpory

16.00 Do Op. Bożej z podziękowaniem za otrzymane łaski z prośbą o dalsze

          w intencji-Wojciecha z okazji 40 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny


Porządek nabożeństw 29.07.-05.08.2018 r.

XVII Niedziela zwykła, 29 lipca

7.00 Za + Anielę Szebesczyk od rodziny Malgrab

9.00 Za ++ rodziców Krystynę Kłos i Marka Zielonka

11.00 Za ++ Marię Śmieja w kolejną rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka:  Nadii Plaskota

Poniedziałek, 30 lipca

18.00 Za ++ Renatę Klimek w I rocznicę śmierci, męża Jerzego w III rocznicę śmierci

Wtorek, 31 lipca – Wspomnienie św. Ignacego z Loyoli, prezb.

7.00 Za + Józefa Woźnica od rodziny Andrusik

Środa, 01 sierpnia – Wspomnienie św. Alfonsa Marii Liguoriego, bpa i dK

18.00 Za + Teresę Majnusz  w IV rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

I Czwartek, 02 sierpnia

17.00 Adoracja i Różaniec (Odnowa w Duchu Świętym)

18.00 Ku czci Chrystusa Najwyższego Kapłana w intencji duszpasterzy oraz o nowe powołania kapłańskie i zakonne w naszej parafii

I Piątek, 03 sierpnia

7.00 W intencji rodzin poświęconych NSPJ i nabożeństwo

18.00 Za + Tadeusza Pozimskiego w rocznicę śmierci

I Sobota, 04 sierpnia – Wspomnienie św. Jana Vianney,a, prezb.

6.40 Godzinki do NMP

7.00 W intencji czcicieli Różańca św. i nabożeństwo

18.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane laski z prośbą o dalsze w intencji małżonków-jubilatów :

XVIII Niedziela zwykła, 05 sierpnia

7.00 Za + Zygmunta Sobik w I rocznicę śmierci

9.00 Za + Danutę Dębowy na pamiątkę urodzin

11.00 Za ++ Marię i Józefa Załęga, zięcia Tadeusza Doleżych


Porządek nabożeństw 22.07.-29.07.2018 r.

XVI Niedziela zwykła, 22 lipca

7.00 Za + Edwarda Piła  - od pracowników oddziału przeróbki węgla KWK Rydułtowy-Anna

9.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze w intencji Danuty Datko z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii Pozimskiej z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Po Mszy nabożeństwo do św. Rity

Poniedziałek, 23 lipca – Święto św. Brygidy, zak;  patronki Europy

18.00 Za ++ Emę Sierny, męża Stanisława, syna Wojciecha, synową Marię

Wtorek, 24 lipca – Wspomnienie św. Kingi, dz.

7.00 Za ++ rodziców Annę i Franciszka Grzenia, córkę Klarę, Zofię i Augustyna Pytlik, synową Magdalenę, Rudolfa Kierszniak

Środa, 25 lipca – Święto św. Jakuba, apostoła

18.00 Za ++ Stefanię Cieślik, syna Bogusława

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 26 lipca - Wspomnienie świętych Joachima i Anny , rodziców NMP

17.00 Adoracja i Różaniec (Apostolstwo Dobrej Śmierci i Radio Maryja)

18.00 Za ++ Adelajdę Prefeta w rocznicę śmierci, rodziców Józefa i Marię Prefeta

Piątek, 27 lipca

7.00 Za + Jadwigę Fojcik od sąsiadów

Sobota, 28 lipca

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za + Zygfryda Franeckiego w V rocznicę śmierci

12.00 Ślub rzymski Agata Niksza – Marek Rędziński

13.00 Błogosławieństwo rocznego dziecka Antoniny Sielskiej

14.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marzeny i Bogdana Machnik z okazji 50 rocznicy urodzin i 20 –tej rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

18.00 Za ++ Parafian 30- dniowa : Piła Edward, Fojcik Jadwiga, Makselon  Franciszek, Szebesczyk Aniela  I rocznica śmierci : Władysław Pelon, Irena Sosna, Hildegarda Wybraniec

19.00 Chrzest Gruszczyk Marcel i Maja

XVII Niedziela zwykła, 29 lipca

7.00 Za + Anielę Szebesczyk od rodziny Malgrab

9.00 Za ++ rodziców Krystynę Kłos i Marka Zielonka

11.00 Za ++ Marię Śmieja w kolejną rocznicę śmierci, zmarłych z rodziny

Po mszy błogosławieństwo rocznego dziecka:  Nadii Plaskota


Porządek nabożeństw 15.07.-22.07.2018 r.

XV Niedziela zwykła, 15 lipca

7.00 Do Op. Bożej MB Nieustającej Pomocy i św. Jacka jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marioli i Jerzego Jurczyk z okazji 20 rocznicy ślubu oraz w intencji całej rodziny

9.00 Za + Alicję Mandera w rocznicę śmierci

11.00 Za + Bernarda Held na pamiątkę urodzin

14.00 Ku czci Trójcy Przenajświętszej w intencji dzieci przyjmujących Sakrament Chrztu św.: Antonina Ździebko, Arkadiusz  Bugdoł, Bartosz Łukoszek, Zuzanna Jona, Malwina Żydek oraz rocznych dzieci : Weronika Grosman, Franciszek Starzec, ich rodziców i chrzestnych.

Poniedziałek, 16 lipca – Wspomnienie NMP z Góry Karmel

18.00 Za + Michała Muszczyk w III rocznicę śmierci

Wtorek, 17 lipca

7.00 Za + Eryka Kubik na pamiątkę urodzin

Środa, 18 lipca

18.00 Za + Teresę Podleśny w VI rocznicę śmierci

18.30 Nabożeństwo do MB Nieustającej Pomocy

Czwartek, 19 lipca

17.00 Adoracja i Różaniec (Legion Maryi)

15.00 Ślub rzymski Cyran Szymon – Ogerman Dominika

18.00 Za ++ Parafian- zbiorowa

Piątek, 20 lipca

7.00 Za ++ Krystynę i Pawła Olbrych, Hildegardę i Jana Bugla

15.00 Koronka do Bożego Miłosierdzia

Sobota, 21 lipca

6.40 Godzinki do NMP

7.00 Za ++ Irenę Iskała na pamiątkę urodzin, męża Huberta, wnuka Artura Górnik, rodziców Grzybek, Iskała

18.00 Za ++ Eugenię Cichecką, Jana i Marię Ryszka, córkę Emę, Alojzego i Monikę Cichecki, Franciszka i Stefanię Szerewicz, córkę  Elżbietę

XVI Niedziela zwykła, 22 lipca

7.00 Za + Edwarda Piła  - od pracowników oddziału przeróbki węgla KWK Rydułtowy-Anna

9.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski  z prośbą o dalsze w intencji Danuty Datko z okazji 50 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

11.00 Do Op. Bożej jako podziękowanie za otrzymane łaski z prośbą o dalsze w intencji Marii Pozimskiej z okazji 70 rocznicy urodzin oraz w intencji całej rodziny

Po Mszy nabożeństwo do św. Rity